FTTX-PT-M16 FTTH 16-tuumaline kiudoptiline juurdepääsuklemmikast
Mudelinumber:  FTTX-PT-M16
Bränd:Softel
MITTEKOHUSTUS:10
gou  Seinale või postile paigaldatav
gou  Toimiv mitme FTTx võrgu loomiseks
gou Kõik-ühes kiudude ühendamiseks, jagamiseks ja jaotamiseks
Toote üksikasjad
Tehnilised parameetrid
Mõõtmed ja kaabliteed
Paigaldusjuhend
Laadi alla
01
Toote kirjeldus
Lühike kirjeldus
FTTX-PT-M16Kiudoptilise juurdepääsu klemmikaston FTTH juurutamisel vajalik ja populaarne.
Funktsionaalsed omadused
Nüüd süveneme FTTX-PT-M16 spetsifikatsioonidesse: Keskkonnanõuded: Töötemperatuur: -40°C kuni +85°C Suhteline õhuniiskus: ≤85% (+30°C) Atmosfäärirõhk: 70KPa kuni 106Kpa Peamine tehniline andmeleht: Sisestamise kaotus: ≤0,15dB UPC tagasivoolukaotus: ≥50dB APC tagasivoolukaotus: ≥60dB Piksekaitse tehniline andmeleht: Maandusseadme ja karbi metallosade vaheline isolatsioonitakistus ei ole väiksem kui 2×104MΩ/500V (DC); infrapuna ≥2×104MΩ/500V. Maandusseadme, karbi korpuse ja selle metallosade vaheline taluvuspinge ei ole väiksem kui 3000V (DC)/min ilma läbilöögi või ülelöögita; U≥3000V.
Materjal PC+ABS
Suurus (A*B*C) 319,3 * 214 * 133 mm
Maksimaalne mahutavus 48
Paigaldussuurus (pilt 2) D*E 52 * 166 * 166 mm
Suurima kaabli läbimõõduni (mm) ᴓ8–14 mm
Haruava maksimaalne suurus ᴓ16 mm
Veekindlad SC/A arvutiadapterid 16
Keskkonnanõue
Töötemperatuur -40 ℃~+85 ℃
Suhteline õhuniiskus ≤85% (+30 ℃)
Atmosfäärirõhk 70 kPa~106 kPa
Optiliste lisatarvikute spetsifikatsioonid
Sisestamise kaotus ≤0,3 dB
UPC tagastuskaotus ≥50dB
APC tagastuskaotus ≥60dB
Sisestamise ja eemaldamise eluiga > 1000 korda
Äikesekindlad tehnilised andmed
Maandusseade on korpusest isoleeritud ja isolatsioonitakistus on väiksem kui 2 MΩ/500 V (alalisvool).
IR≥2MΩ/500V
Maandusseadme ja kapi vaheline taluvuspinge on vähemalt 3000 V (alalisvoolu)/min, ei tohi esineda läbitorkamist ega ülelööki; U≥3000 V