SFT6400A 4*GE sisendit PAL B/G NTSC 64 ühes IP analoogmodulaatoris
Mudelinumber:  SFT6400A
Bränd:Softel
MITTEKOHUSTUS:1
gou  Toetage BISS-i dekodeerimist
gou  Toetab OSD (logo ja pealdise) sisestamist
Toote üksikasjad
Tehnilised parameetrid
Peamised omadused
Haldustarkvara
Laadi alla
01
Toote kirjeldus
1. SISSEJUHATUS
2. OMADUSED
-2U šassii, suur tihedus transpordikulude kokkuhoiuks
-Toetab iga kanali jaoks OSD (logo ja pealdise) sisestamist, lihtne kasutamine
-Toetab subtiitreid/CC-d/teleteksti
-Toetab BISS-i dekodeerimist (arendusjärgus)
-Toetab programmi info muutmist, mitme heli valimist
-4 GE porti (maksimaalselt 64 IP sisendit MPTS/SPTS kaudu), max 840 Mbps iga GE sisendi kohta
-64 mitte-külgnevat või külgnevat kandesagedust väljundis, iga 32 kandesageduse järel 400 MHz sagedusalas
-Toetage veebipõhist võrguhaldust
SFT6400A 4*GE sisendit 64 ühes IP analoogmodulaatoris
Sisend Liides/kiirus 4 GE porti (max 64 IP sisendit)Max 840 Mbps iga GE sisendi kohta
Oja UDP, UDP / RTP, 1-7 paketti (SPTS/MPTS)
Transpordiprotokoll UDP/RTP, üksi- ja mitmekordselt edastatav, IGMP V2/V3
Paketi pikkus 188 / 204 baiti
Heli MPEG-1/2 kiht 1/2, (HE-)AAC, AC3
Andmed CC, teletekst, subtiitrid, DVB subtiitrid
MPEG2:
1080@60I, 1080@50I, 720@60P, 720@50P, 576@50I, 480@60I
Kuvasuhe 4:3
ModulatsioonParameetrid Kanalite arv Kuni 64 mitte-külgneva või külgneva kandesageduse väljund
Pistikud 75Ω, F-pesa
Sagedusvahemik 43,25–951,252 MHz
Väljundribalaius 400 MHz (iga 32 kandjat)
Väljundtase -5 ~ 2 dBm (102 ~ 112 dBμV)
Tagasikaotus ≥ 14dB
Valesageduse jaotus. ≥ 60 dB
Jääkkandja täpsus 1%
Televiisori standard PAL B/G/D/K/M/N/I,NTSC M, SECAM
Videosignaali ja müra suhe ≥ 60 dB
Võrguliides Juhtimine 1 × 100 Base-T Etherneti ühendus (RJ 45)
Andmed 4 × 1000 Base-T Etherneti pordid (RJ 45)
Teised Pildi eraldusvõime väljund 480i/576i
OSD Logo: JPG, BMP, PNG
Pealkiri: toetab mitut keelt, kerimissuunda ja -kiirust saab kohandada
Väljundhelitugevuse reguleerimine 0–100%
Üldine Demissioon 483 mm × 330 mm × 88 mm (L × P × K)
Temperatuur 0–45 ℃ (töötamisel), –20–80 ℃ (säilitamisel)
Toiteallikas Vahelduvvool 100 V ± 10%, 50/60 Hzvõi vahelduvvool 220 V ± 10%, 50/60 Hz