| Ese | SWR-1200L2 11AC kahesageduslik traadita ruuter 1200M WiFi ruuter | ||
| Kiibistik | MT7628DAN+MT7613BEN | Traadita ühenduse standardid | IEEE 802.11ac/n/a 5 GHz |
| Mälu/salvestusruum | 64 MB/8 MB | IEEE 802.11b/g/n 2,4 GHz | |
| Liidese LAN-pordid | 2 × 10/100 Mbps | Traadita kiirus | 300 Mbps (2,4 GHz) |
| Liidese WAN-port | 1×10/100 Mbps | 867 Mbps (5 GHz) | |
| Väline toiteallikas | 12 V alalisvool/1,5 A | WiFi sagedus | 2,4–2,5 GHz; 5,15–5,25 GHz |
| L x S x K | 180 × 130 × 26 mm | Traadita režiimid | Traadita ruuter; WiFi teenusepakkuja; Pääsupunkt |
| Sertifitseerimine | CE, RoHS | Antenn | 2 × 2,4 GHz |
| Nupp | WPS/Lähtesta | 2 × 5 GHz | |